Kokia yra vandeniui atsparaus audinio medžiaga?
Vandeniui atsparaus audinio medžiaga yra: vandeniui atspari ir kvėpuojanti polimerinė medžiaga bei kompozicinis audinys.
Vandeniui atsparaus audinio pristatymas:
1. Funkcija
Pagrindinės neperšlampamų ir kvėpuojančių audinių funkcijos yra: neperšlampamos, pralaidžios drėgmei, kvėpuojančios, izoliuojančios, atsparios vėjui ir šiltos.
2. Savybės
Kalbant apie gamybos procesą, neperšlampamų ir kvėpuojančių audinių techniniai reikalavimai yra daug aukštesni nei įprastų vandeniui atsparių audinių; tuo pačiu, žvelgiant iš kokybės perspektyvos, neperšlampami ir kvėpuojantys audiniai turi ir funkcinių savybių, kurių neturi kiti vandeniui atsparūs audiniai. Vandeniui atsparus ir kvėpuojantis audinys padidina audinio sandarumą ir nepralaidumą vandeniui, o tuo pačiu metu dėl unikalaus garų pralaidumo konstrukcijos viduje esantys vandens garai gali greitai išsiskirti ir išvengti pelėsių augimo konstrukcijoje.
Ir laikykite žmogaus kūną visada sausą, o tai puikiai išsprendžia kvėpavimo, atsparumo vėjui, vandeniui, šilumos ir pan. Tai naujo tipo sveikas ir aplinkai nekenksmingas audinys. Tikras vandeniui atsparus audinys gali ilgą laiką atlaikyti prasiskverbiančio vandens slėgį net esant drėgnam klimatui be vandens prasisunkimo. Pavyzdžiui, ilgai vaikščiojant lauke pučiant vėjui ir lietui, klūpant ar sėdint ant šlapios žemės vandens neprasisunks.
Kaip veikia vandeniui atsparūs audiniai:
Vandens garų būsenoje vandens dalelės yra labai mažos ir pagal kapiliarų judėjimo principą gali sklandžiai prasiskverbti į kapiliarą į kitą pusę, taip sukeldamos garų prasiskverbimo reiškinį. Kai vandens garai kondensuojasi į vandens lašelius, dalelės tampa didesnės. Dėl vandens lašelių paviršiaus įtempimo (vandens molekulės „traukia ir konkuruoja viena su kita“), vandens molekulės negali sklandžiai ištrūkti iš vandens lašelių ir prasiskverbti į kitą pusę, o tai turi užkirsti kelią vandens prasiskverbimui. , todėl garams pralaidi membrana yra atspari vandeniui.
Nuorodos šaltinis: Baidu Encyclopedia – vandeniui atsparus audinys
Kiek yra vandeniui atsparių audinių rūšių? Kas jie tokie?
Drobė, naudojama vandeniui arba drėgmei, drėgmei ir šalčiui, paprastai reiškia plastiku dengtų audinių seriją. Jis gaminamas iš pluoštinių audinių ir cheminių užpildų medžiagų panardinant, dengiant, gramdant, džiovinant, aušinant ir kitais gamybos procesais.
Standartinė plastiku dengtos vandeniui atsparios drobės medžiagų sudėtis yra audinys, austas iš didelio stiprumo poliesterio, aukštos kokybės dervos miltelių, plastifikatoriaus, stabilizatoriaus, atitinkamo kiekio kalcio miltelių ir nedidelio kiekio kitų cheminių žaliavų. Jis yra 100 procentų atsparus vandeniui. . Dauguma vietovių šiaurėje vadinamos brezentu, o kai kurios vietovės pietuose dar vadinamos brezentu, brezentu ir brezentu. Yra PVC plastiku dengtas audinys, vandeniui atsparus nailono audinys ir pan.
Pagrindinis PVC plastiku dengto audinio komponentas yra polivinilchloridas (ty PVC). Apdorojant PVC drobę, pridedama kai kurių pagalbinių medžiagų, tokių kaip plastifikatoriai ir senėjimą stabdančios medžiagos, siekiant padidinti jos atsparumą karščiui, kietumą ir lankstumą. Pasta derva sumaišoma su įvairiais cheminiais priedais, tokiais kaip greitintuvas, pelėsio inhibitorius, senėjimą stabdantis agentas ir kt.
Jis yra nedegus, didelis stiprumas, atsparumas oro sąlygoms ir puikus geometrinis stabilumas, taip pat turi natūralių funkcijų, tokių kaip atsparus vandeniui, atsparus pelėsiui, atsparus dilimui, patvarus, atsparus šalčiui, atsparus senėjimui ir pan.
Vandeniui atsparus nailoninis audinys turi puikų atsparumą pelėsiui, atsparumą ugniai, 100 procentų atsparus vandeniui, atsparesnis vandeniui nei kitos drobės, geras mažas minkštumas, didelis stiprumas, stipri tempimo jėga ir palyginti lengvas svoris.
Susisiekite su mumis