Visi mėgsta vandens sportą, tiesa? Užsiimdami vandens sportu turite turėti galvosūkį, ty ne{0}}vandeniui atsparių daiktų, pvz., mobiliųjų telefonų, laikymo vietą. Šiandien noriu pristatyti vandeniui atsparų krepšį, kuris yra geriausias vandens sporto pagalbininkas. Tiesiog įdėkite daiktus į vandeniui atsparų maišelį ir galėsite drąsiai žaisti. Taigi jis plačiai naudojamas gyvenime. Tačiau kai kurie žmonės yra sumišę, kaip naudoti vandeniui atsparius maišelius. Šiandien supažindinsiu su vandeniui atsparių maišelių naudojimu ir kaip išbandyti vandeniui atsparius maišelius.
Kaip naudoti vandeniui atsparų maišelį
Į krepšį įdėkite reikalingus daiktus,{0}}atsparius drėgmei ir vandeniui.
Susukite sandariklį tris ar daugiau kartų į priekį ir įkiškite lizdą priešinga kryptimi, kad užtikrintumėte maksimalų atsparumą vandeniui. Reikalai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:
(1): Vandeniui atsparus efektas turi būti tris kartus pasuktas maišelio burnos kryptimi, kad jis veiktų!
(2): Prieš padėdami laikymo maišelį, atkreipkite dėmesį, ar ant kontaktinio paviršiaus nėra aštrių daiktų, ir nelaikykite prekių, kurios liečiasi su aštriais daiktais!
(3): Šis gaminys netinka visiškai panardinti į vandenį arba nardyti.
Kaip patikrinti, ar sausas maišas yra atsparus vandeniui?
Pirmiausia įdėkite servetėlę į vandeniui atsparų maišelį. Antra, sandariai užsandarinkite vandeniui atsparaus maišelio sandariklį ir užfiksuokite jį spustelėjimu. Ši vieta turi būti saugiai užsegta, čia yra hidroizoliacija. Trečia, pasirūpinkite, kad jį pritvirtinus įmeskite į baseiną (vandens baseiną, kibirą ir pan.), jei turite laiko, galite paspausti patys, arba susiraskite kuo įspausti vandeniui atsparų maišelį. Ketvirta, pabuvę vandenyje maždaug 5-10 minučių, išimkite vandeniui atsparų maišelį. Naudokite švarią, sausą servetėlę, kad pašalintumėte paviršinius vandens lašelius. Tada pradėkite atidaryti spaustukus ir sandariklius. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad vandens lašeliai ant spaudžiamųjų mygtukų ir tarpiklių taip pat turi būti nuvalyti, kitaip vandens lašeliai pateks į vandeniui atsparų maišelį. Penkta, nuvalę vandens lašelius, nuimkite popierinį rankšluostį. Popierinis rankšluostis nėra šlapias, o tai rodo, kad vandeniui atsparus maišelis nepraleidžia vandens. Priešingu atveju turite susisiekti su pardavėju. Pastaba: Nesvarbu, ar tai naujas vandeniui atsparus maišelis, ar ilgą laiką naudotas, prieš naudojant geriausia jį išbandyti. Nes yra tikimybė, kad taupymo metu sulauksime įbrėžimų ir pan. Dėl kiekvieno mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių saugumo juos išbandyti nėra blogai