Kai planuojate žvejoti, plaukioti baidarėmis, plaustais ir žygiuoti į laukinę gamtą, verta pagalvoti apie vandeniui atsparų krepšį. Jo tūris yra didesnis nei sausas maišas, kuriame gali būti daugiau pavarų, taip pat jis yra atsparus vandeniui kaip ir sausas maišas.
Techniškai yra du sprendimai, kaip užtikrinti, kad į jūsų rankinę nepatektų vandens. Pirmoji yra vadinamoji -suvyniojama rankinė, kuri, kaip rodo pavadinimas, susukti rankinės viršų ir užsegti sagtimi, kad iš jo išbėgtų vanduo. Toks vandeniui atsparus rankinis užtikrina, kad į vidų nepatektų vandens, nesvarbu, koks stiprus lietus. Antrojo tipo vandeniui atsparus sportinis krepšys turi vandeniui atsparų užtrauktuką, kuris leidžia net panardinti krepšį į vandenį nesušlapus viduje. Tačiau toks vandeniui atsparus krepšys yra brangesnis nei ritininis. Taip pat yra pažangaus tipo vandeniui atsparus užtrauktuku užsegamas krepšys, kuris yra vandeniui atsparus krepšys su orui nepralaidžiu užtrauktuku. Tai yra galutinis tipas. Orui nepralaidus užtrauktukas gali net užblokuoti orą. Taip pat tokį vandeniui atsparų krepšį galima laikyti plūduru.
Galiausiai, kaip pasirinkti geriausią vandeniui atsparų krepšį, priklauso nuo to, kaip norėtumėte jį naudoti. Jei norite tiesiog plaukioti baidarėmis ar stovyklauti, visiškai pakanka neperšlampamo rankinio. Jei norite plaukti, nardyti ar perplaukti laukinę upę, geresnis pasirinkimas bus neperšlampamas užtrauktuku užsegamas krepšys.